Chronologiste Masque Intense Régénérant 200ml

Çmimi i rregullt 62,00 €
Çmimi i shitjes 62,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chronologiste Masque Intense Régénérant 200ml

Çmimi i rregullt 62,00 €
Çmimi i shitjes 62,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Maskë rigjallëruese rinore për të siguruar ushqim intensiv. I mbushur me acid hialuronik, abisinë dhe vitaminë E për të luftuar shenjat e plakjes së kokës dhe flokëve. Ofron hidratim intensiv, kontroll të zgjatur të kërcitjes, 6 herë më shumë shkëlqim dhe një fibër më të fortë për fryrje rinore dhe voluptuozitet. I mbushur me aromën e njohur Chronologiste të aromave të shkëlqyera, duke përfshirë trëndafilin e çajit, drurët e lehtë dhe myshkun. Masque Intense Régénérant është një eksperiencë sensuale luksoze.