Chroma Absolu Spring Set Duo

Çmimi i rregullt 65,00 €
Çmimi i shitjes 65,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chroma Absolu Spring Set Duo

Çmimi i rregullt 65,00 €
Çmimi i shitjes 65,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Seti i dhuratave luksoze me dy pjesë "Chroma Absolu Intense" përbëhet nga një banjë flokësh (250 ml) dhe një maskë flokësh (200 ml).

.

Banja ushqyese e flokëve pastron butësisht flokët mesatarë deri në të trashë, siguron lagështi intensive dhe mbron flokët e lyer nga zbehja.

Aplikimi:

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës. Shpërlajeni me kujdes. Aplikojeni për herë të dytë, duke krijuar një shkumë më të harlisur për të pastruar gjatësitë dhe majat. Shpërlajeni me kujdes.

Maska e pasur e flokëve zbut fibrën e flokëve, zgjat intensitetin e ngjyrës dhe jep një shkëlqim të pakrahasueshëm.


Aplikimi:

Aplikojeni në flokë të larë, të tharë me peshqir. Shpërndajeni nga gjatësitë deri tek majat, duke shmangur rrënjët. Lëreni për 5 minuta, më pas shpëlajeni mirë.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato tërësisht.