Chroma Absolu Shampoo Riche Chroma Respect 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chroma Absolu Shampoo Riche Chroma Respect 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Bain Riche Chroma Respect është një shampo e pasur mbrojtëse ushqyese për të gjitha llojet e flokëve të trajtuar me ngjyrë të sensibilizuar ose të dëmtuar, kryesisht i përshtatur për fibra mesatare dhe të trasha. Formula shumë ushqyese kujdeset për flokët duke respektuar dhe ruajtur ngjyrën e flokëve. Pa sulfate.