Chroma Absolu Shampoo Chroma Respect 250ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chroma Absolu Shampoo Chroma Respect 250ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Bain Chroma Respect është një shampo mbrojtëse e butë hidratuese për të gjitha llojet e flokëve të trajtuar me ngjyra të ndjeshme ose të dëmtuara, kryesisht i përshtatur për fibra të holla deri të mesme. Formula shumë hidratuese kujdeset për flokët duke respektuar dhe ruajtur ngjyrën e flokëve. Pa sulfate.