Chroma Absolu Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 93,00 €
Çmimi i shitjes 93,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chroma Absolu Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 93,00 €
Çmimi i shitjes 93,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Seti i dhuratave Chroma Absolu Intense nga Kérastase është ideal për flokët e trajtuar me ngjyrë, të stresuar ose të dëmtuar pas një trajtimi me ngjyra.

Chroma Absolu siguron lagështi intensive dhe i bën flokët më të butë dhe më të shëndetshëm.

Përmbajtja

Shampo Riche Chroma Respect 250 ml
Maska Chroma Filler Hair Mask 200 ml
Serum Chroma Thermique Leave-In 150 ml

Aplikimi

Aplikoni shampon në flokë të lagur për t'u pastruar dhe më pas të shpërlahet.
Aplikoni kondicionerin në flokë dhe lëreni të veprojë për 2-4 minuta para se të shpërlahet.
Aplikoni 2 - 4 pompa serum në gjatësinë e flokëve. Nuk shpërlahet. Stiloni flokët si zakonisht.