CADIVEU DETOX SHAMPOO 250 ML

Çmimi i rregullt 16,80 €
Çmimi i shitjes 16,80 € Çmimi i rregullt 24,00 €
Kurseh 30%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

CADIVEU DETOX SHAMPOO 250 ML

Çmimi i rregullt 16,80 €
Çmimi i shitjes 16,80 € Çmimi i rregullt 24,00 €
Përshkrimi i produktit
Eliminon yndyrën dhe lëkurën e kokës, nxit rinovimin e qelizave, detoksifikon skalpin e kokës duke stimuluar dhe zbutur zonën për rritje dy herë më të fortë dhe rezistente të flokëve, duke i dhënë forcë dhe shkëlqim maksimal fijeve.