C:EHKO REBELLIOUS HAIR

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 9,00 €
Kurseh 44%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Përshkrimi i produktit
Shampo për flokë Rebellious zbut flokët e padisiplinuar, të fortë dhe jep një shkëlqim të mëndafshtë.
Receta speciale përmirëson aftësinë e krehjes së lagësht dhe të thatë.