C:EHKO ANTI OIL SHAMPOO 200ML

Çmimi i rregullt 8,00 €
Çmimi i shitjes 8,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

C:EHKO ANTI OIL SHAMPOO 200ML

Çmimi i rregullt 8,00 €
Çmimi i shitjes 8,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo C:EHKO kundër yndyrë është i dedikuar për flokët me vaj për të hequr yndyrën dhe ekuilibrin lëkurën e kokës. Ky shampo është projektuar me sekretin "Cleopatra" i cili është përbërës para dhe probiotikë (proteinat e qumështit).