Blondifier Restoring And Illuminating Mask 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blondifier Restoring And Illuminating Mask 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
I pasuruar me ekstrakt të manaferrës Açai që përmban polifenole. Trajtimi rimbush, zbut dhe ushqen fibrën e flokëve, duke rritur shkëlqimin dhe shkëlqimin shumëdimensional të flokëve biondë.