Blondifier Gloss Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,50 €
Çmimi i shitjes 16,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blondifier Gloss Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,50 €
Çmimi i shitjes 16,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
I pasuruar me ekstrakt të manaferrës Açai që përmban polifenole. Formula profesionale pastron butësisht fibrën e flokëve duke theksuar shkëlqimin shumëpërmendor të flokëve biondë. Siguron ushqim dhe ndihmon në zbutjen e flokëve të dëmtuar.