Blond Absolu Spring Set Trio

Çmimi i rregullt 85,00 €
Çmimi i shitjes 85,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Spring Set Trio

Çmimi i rregullt 85,00 €
Çmimi i shitjes 85,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Seti Blond Absolu Spring nga Kérastase mbron flokët biondë!

Seti Blond Absolu Spring Trio limited edition nga Kérastase përbëhet nga një shampo, një balsam dhe një mbrojtës ndaj nxehtësisë për të hidratuar dhe forcuar flokët biondë të dëmtuar. Flokët ushqehen deri në 85% më shumë. Shampo ndriçon flokët me shkëlqim natyral. Kondicioneri siguron hidratim të thellë të flokëve dhe mbrojtja nga nxehtësia parandalon thyerjen e flokëve për shkak të përdorimit të mjeteve të ngrohjes. Flokët janë të mbrojtur nga filtrat UV dhe ngrohen deri në 230°C.

Seti Blond Absolu spring trio nga Kérastase është i përshtatshëm për flokë biondë dhe përmban acid hyaluronic dhe lule edelweiss si përbërës kryesorë. Këta përbërës sigurojnë forcimin dhe parandalimin e thyerjes së flokëve. Fijet e flokëve janë zbutur për të kufizuar dëmtimin.

Karakteristikat më të rëndësishme:
Set Kérastase Limited Edition Blond Absolu Spring Trio
Set dhuratash me shampo, balsam dhe serum flokësh për mbrojtjen nga nxehtësia
Neutralizon tonet e ngrohta
Për flokë më të butë, më të fortë dhe me shkëlqim
I përshtatshëm për flokë bjonde dhe të dredhur
Hidraton dhe forcon flokët
Parandalon thyerjen e flokëve
85% më shumë ushqyes
Përmban acid hyaluronik dhe lule edelweiss
100% e riciklueshme


Përdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël të shamponit Kérastase Blond Absolu në flokë të lagur dhe shtoni një sasi të vogël uji. Masazhoni butësisht shampon nëpër flokë dhe më pas shpëlajeni tërësisht. Ky hap mund të përsëritet për të pastruar në mënyrë optimale majat dhe gjatësinë e flokëve. Alternoni shampon Blond Absolu me shampon Bain Ultra-Violet Silver.

Aplikoni një sasi të dëshiruar të kondicionerit Kérastase Blond Absolu në flokë të larë. Filloni nga mesi i gjatësisë së flokëve, deri në majat. Shmangni rrënjët e flokëve. Masazhojeni lehtë maskën në flokë dhe lëreni të veprojë për 5 minuta. Shpëlajeni maskën tërësisht.

Aplikoni një sasi të dëshiruar të serumit të flokëve për mbrojtjen nga nxehtësia Kérastase në pëllëmbët e duarve dhe shpërndajeni gradualisht serumin në të gjithë flokët ose nëpër majat e flokëve.

Rezultati:

Seti Blond Absolu spring trio limited edition nga Kerastase siguron hidratim të thellë dhe forcimin e flokëve. Përveç kësaj, siguron që flokët e lyer të mbrohen më shumë nga ndikimet e jashtme të dëmshme dhe ngjyra e flokëve të ruhet.