Blond Absolu Sérum Cicanuit 90ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Sérum Cicanuit 90ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Ideal për të gjitha llojet e flokëve biondë, ky serum i bardhë krem në xhel hidraton thellësisht dhe rikthen fibrat e zbardhura gjatë natës për një flokë bjonde më të butë dhe më të shëndetshëm mëngjesin tjetër. Ai rikuperon intensivisht flokët duke fshirë 55% të dëmtimit nga zbardhja për fije më të forta dhe më rezistente. Përqendrimi më i lartë i Acidit Hialuronik i kombinuar me lulen Edelweiss zbutet menjëherë, redukton thyerjen dhe mbyll skajet e çara. Flokët e mëngjesit të nesërm janë të butë, të hidratuar dhe pa lëkundje, të shkëlqyeshëm me një fund saten të lehtë.