Blond Absolu Cicaplasme 150ml

Çmimi i rregullt 42,00 €
Çmimi i shitjes 42,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Cicaplasme 150ml

Çmimi i rregullt 42,00 €
Çmimi i shitjes 42,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Ky krem me ngjyrë livando opalescent forcon flokët bionde artificiale të sensibilizuara, të çelura, të theksuara dhe gri. I pasuruar me Acid Hyaluronik dhe lule Edelweiss, Cicaplasme mbyll majat e çara dhe zbut fibrën e flokëve për një prekje uniforme dhe kontroll të zgjatur të kërcitjes. Trajton menjëherë zonat e dëmtuara të fibrës. Cicaplasme siguron mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 230°C për të mbrojtur flokët nga mjetet e stilimit të nxehtësisë. Përmban gjithashtu filtra UV për të mbrojtur kundër oksidimit të përditshëm dhe depozitave të ndotjes. Flokët janë të butë dhe me shkëlqim.