Amino Mint Anti Oil Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Amino Mint Anti Oil Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo Amino Mint ndihmon në pastrimin e skalpit të yndyrshëm, balancimin e pH-së së flokëve dhe zbut irritimin në të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve pa asnjë rëndim.

Ky pastrues është i formuluar me nenexhik, i njohur për përfitimet e tij gjallëruese, ndijore, Kompleksi ynë Amino Mint complex dhe komponent aktiv pastrimi për rezultate të menjëhershme.

- Një skalp i pastër dhe pa vaj në çast
- Rrënjë të rifreskuar
- Gjatësi të fortifikuara
- Heqja e menjëhershme e grumbullimit dhe mbetjeve"

Aplikojeni në flokë të lagur, bëni shkumë dhe shpërlajeni. Ndiqni me kondicionerin e preferuar Redken. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.