Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

 Redken Acidic Bonding Concentrate shampo pa sulfate është formula më e përqendruar e Redken-it e gjitha në një për riparimin e forcës në të gjitha llojet e flokëve të dëmtuar. Ky shampo ultra i pasur dhe luksoz ofron riparimin përfundimtar, kondicionerin  intensiv dhe mbrojtjen ndaj zbehjes së ngjyrave.


Shampoja jonë me acid citrik, Acidic Bonding Concentrate përmban një kompleks të përqendruar të kujdesit lidhës e cila i përforcon lidhjet e dobësuara brenda flokëve tuaj për të përmirësuar forcën e flokëve. Ky shampo balancues i "pH" është formuluar posaçërisht me një acid "pH", qëllimi i të cilit është mbrojtja e flokut kundër efekteve negative të ngjyrosjes së flokëve, mjetëve të nxehtësisë për stilimin e tyre ,madje edhe ujit. Rezultati? Flokë që duken dhe ndihen të shëndetshëm!


Përfitimet kryesore:

  • 56% më pak thyerje*
  • 82% më pak skaje të ndara të dukshme**
  • 11 herë flokë më të lëmuar***
  • balancimi i pH
  • Për të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve
  • Riparim përfundimtar, kondicionim intensiv dhe mbrojtje ndaj zbehjes së ngjyrave
  • Acidi citrik, një acid alfa hidroksi, i cili ndihmon në përforcimin e lidhjeve të dobësuara në flokë