Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment 150ml

Çmimi i rregullt 39,00 €
Çmimi i shitjes 39,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment 150ml

Çmimi i rregullt 39,00 €
Çmimi i shitjes 39,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-In konditioneri është formula jonë më e përqendruar gjithëpërfshirëse për riparimin e forcës për të gjitha llojet e flokëve të dëmtuar. Ky kondicioner leave-in treatment ofron riparim të fortë përfundimtar, kondicioner intensiv dhe mbrojtje ndaj zbehjes së ngjyrës së flokëve. Është hapi i fundit në regjimin tonë 3-hapësh të Koncentratit të Lidhjes Acidike.

Ky kondicioner me acid citrik, përmban një kompleks të përqendruar të kujdesit lidhës me qëllim që t'i përforcojë lidhjet e dobësuara brenda flokëve tuaj për të përmirësuar forcën e flokëve. Ky kondicioner riparon forcën e flokëve të dëmtuar, siguron mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 450 gradë, zbut kërcitjen, shton shkëlqimin dhe redukton thyerjen e flokëve.

Ky kondicioner balancues i "pH" është i formuluar posaçërisht me një acid "pH" për t'a mbrojtur flokun kundër efektit negativ të ngjyrosjes së flokëve, mjetëve të stilimit madje edhe ujit. Rezultati? Flokë që duken dhe ndihen të shëndetshëm.

Përfitimet kryesore:

  • 56% më pak thyerje*
  • 82% më pak skaje të ndara të dukshme**
  • 11 herë flokë më të lëmuar**
  • Mbrojtje nga nxehtësia deri në 450 ° F
  • balancimi i pH
  • Për të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve
  • Riparimi përfundimtar, kondicionimi intensiv dhe mbrojtja e zbehjes së ngjyrës së flokëve
  • Acidi citrik, një acid alfa hidroksi, i cili ndihmon në përforcimin e lidhjeve të dobësuara