A Curl Can Dream Mask Moisturizing Cream 500ml

Çmimi i rregullt 44,00 €
Çmimi i shitjes 44,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

A Curl Can Dream Mask Moisturizing Cream 500ml

Çmimi i rregullt 44,00 €
Çmimi i shitjes 44,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Kremi hidratues Matrix A Curl Can Dream është krem për flokë kaçurrela dhe bobina i mbushur me ekstrakt mjalti Manuka. Ky krem i lëmuar që siguron lagështi dhe definicion, pa rrëshqitur apo pa kërcitje.

Përfitimet kryesore:
  • Për kaçurrela dhe bobina
  • Kremi i lëmuar siguron lagështi dhe definicion
  • Nuk ka flakë apo kërcitje
Formuluar pa:
  • Silikone
  • Parabenë
  • Vajrat minerale
  • Naftë
  • Parafinat
Aplikimi:

Pas përdorimit të shampos apo Co-Wash & Mask, aplikoni sasinë e dëshiruar të produktit në varësi të densitetit të kaçurrelave (më pak për flokë të hollë dhe më shumë për flokë të trashë). Aplikojeni në flokë të lagur nga rrënja në majë, duke i ndarë gjatë lëvizjes. mbledh kaçurrelat shoqëroje me Light Hold Gel për definim, dhe Lightweight Oil për shkëlqim të shtuar. Lëreni të thahet me ajër ose të shpërndahet.