A Curl Can Dream Light Hold Gel 200ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
 • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

 • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

A Curl Can Dream Light Hold Gel 200ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Xheli Matrix A Curl Can Dream Light-Hold është xhel për flokë kaçurrela dhe bobina, i mbushur me ekstrakt mjalti manuka. Ky xhel përcaktues i flokëve shtrihet në mënyrë të përkryer mbi kremin hidratues A Curl Can Dream, pa u rrahur apo kërcitur.

Përfitimet kryesore:
 • Për kaçurrela dhe bobina
 • Përcaktimi i xhelit të flokëve
 • Shtresat me A Curl Can Dream krem hidratues
 • Mbajtja e dritës
Formuluar pa:
 • Silikone
 • Parabenë
 • Vajrat minerale
 • Naftë
 • Parafinat
Aplikimi:

Pasi të keni përdorur shamponin apo Co-Wash and Maskë, aplikoni kremin hidratues dhe aplikoni sasinë e dëshiruar të xhelit Light Hold në varësi të densitetit të flokëve (më pak për flokë të hollë dhe më shumë për flokë të trashë). Më shumë produkt do të japë një mbajtje më të lartë. shoqëroje me vaj të lehtë për shkëlqim të shtuar. Lëreni të thahet me ajër ose të shpërndahet.