Blond Absolu 2% Pure Hyaluronic Acid Serum

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu 2% Pure Hyaluronic Acid Serum

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Serum hidratues për kujdesin e lëkurës, tani për flokët. Serumi i ri Blond Absolu 2% Pure Acid Hyaluronic nga Kérastase është një serum hidratues, riparues i flokëve biondë dhe skalpit të kokës. Është serumi i fundit për riparimin e bjondeve për biondet e zbardhura, pasi përmban Acid Hyaluronik – me përqendrimin tonë më të lartë të Makro dhe Mikro Acidit Hyaluronik – për të riparuar dëmtimin sipërfaqësor të flokëve dhe për të hidratuar skalpin si dhe flokët. Tekstura e lehtë e këtij serumi xhel të pastër ruan pengesën e kokës, duke lënë vetëm një ndjenjë rehati. I testuar në flokë të sapozbardhur, ky serum Kérastase riparon dëmtimet me një përdorim, për flokë bjonde më të forta, që janë të rimbushur, të dendur dhe të hidratuar intensivisht. Ashtu si me kujdesin e lëkurës, ju mund të shtroni serumin e acidit hialuronik 2% të pastër me vajin e flokëve Blond Absolu Huile Cicaextreme, për të vulosur hidratimin, për riparimin përfundimtar. Riparon dëmtimet me një përdorim*, për flokë bjonde 95% më të fortë**. Shishe e riciklueshme, e bërë nga 20% xhami i ricikluar. #JuGuxoniNeKujdesemi

Aplikimi:

HAPI 1
Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir. 7 deri në 13 doza në varësi të gjatësisë dhe 7 doza në lëkurën e kokës.
1 dozë = 1 pompë.

HAPI 2
Masazhoni butësisht. Skaj përfundon me Huile Cicaextreme për riparim dhe hidratim përfundimtar.

HAPI 3
Vazhdoni me tharjen ose tharjen në ajër.

Përfitimet:

- Riparon dëmtimet me vetëm një përdorim për flokë biondë më të fortë.
- Hidraton intensivisht dhe në çast skalpin dhe flokët për hidratim afatgjatë.
- Lehtëson dhe rehaton lëkurën e kokës, duke ruajtur pengesën e lëkurës së kokës.

Riparon dëmtimet me një përdorim*
96% flokë bjonde më të forta**
3 ditë hidratim përfundimtar **
Skalp i hidratuar***
Ruan pengesën e kokës***