Vitamino Color Moon Capsule Trio Set 2023

Çmimi i rregullt 53,00 €
Çmimi i shitjes 53,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Vitamino Color Moon Capsule Trio Set 2023

Çmimi i rregullt 53,00 €
Çmimi i shitjes 53,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Mbroni ngjyrën e flokëve tuaj nga zbehja deri në 8 javë* me Vitamino Color, një gamë për kujdesin e flokëve që mbron ngjyrën. Kjo gamë është krijuar për të bërë që ngjyra juaj të zgjasë më gjatë, duke rritur intensitetin dhe shkëlqimin.

Vendosni përmbajtjen:

Shampo Vitamino Color 300ml
Shampo profesionale ndihmon që ngjyra të zgjasë më gjatë, deri në 8 javë. Ngjyra e flokëve duket më e ndritshme, më rrezatuese dhe me shkëlqim. Flokët ndihen të butë dhe të mbrojtur. Përmban resveratrol, një antioksidant i fuqishëm i frymëzuar nga kujdesi i lëkurës.

Maskë me ngjyra Vitamino 250ml
Maska profesionale ndihmon që ngjyra të zgjasë më gjatë. Ngjyra e flokëve duket më e ndritshme, më rrezatuese dhe me shkëlqim. Flokët ndihen të ushqyer, të forcuar dhe të butë. Përmban resveratrol, një antioksidant i fuqishëm i frymëzuar nga kujdesi i lëkurës.

Vitamino Color 10-në-1 Spray 190ml
Sprej profesional i krijuar për të trajtuar të gjitha llojet dhe nevojat e flokëve të trajtuara me ngjyrë. Mund të përdoret në flokë të lagur para tharjes ose në prekje me flokë të thatë. Vetëm 1 sprej ju jep 10 përfitime: mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 230°C/450°F gradë, shkëlqim, butësi, lëmim i fibrave të flokëve, zbërthim, lehtëson tharjen e flokëve, hidratim, kundër thyerjes, kundër çarjes së majave dhe kundër kërcitjes. Përmban resveratrol, një antioksidant i fuqishëm i frymëzuar nga kujdesi i lëkurës.