Vitamino Color Color Protecting Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Vitamino Color Color Protecting Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Vitamino Color kondicioner është një balsam për flokë të lyer, i krijuar posaçërisht për të mbrojtur dhe hidratuar ngjyrën. Kur përdoret me shampo, ngjyra zgjat më shumë, deri në 8 javë.* Formula profesionale përmban resveratrol, një antioksidant i fuqishëm i frymëzuar nga kujdesi i lëkurës. Ngjyra e flokëve duket më e shndritshme, më rrezatuese dhe me shkëlqim dhe flokët ndihen më të hapur, më të menaxhueshëm dhe të butë në prekje.