Unbreak My Blonde Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Unbreak My Blonde Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Kondicioneri forcues pa sulfate është i mbushur me acid citrik për të forcuar dhe zbutur flokët

  • Rigjallëron të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve nga dëmtimet kimike
  • Teknologji shumë kondicionuese pa sulfate
  • Përforcon lidhjet e dobësuara
  • Rigjallëron flokët e zbardhur
  • I lë flokët të butë, me shkëlqim dhe më të fortë

Aplikimi:

Përdoreni si një sistem të plotë me shampon rigjallërues. Unbreak My Blonde Leave-in. Pas larjes me shampon, aplikoni dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në flokë dhe shpërlajeni. shoqëroje me tretmanin rigjallërues Leave-in.