Tabac Man Silver After Shave Lotion 50 ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt 21,90 €
Kurseh 26%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Tabac Man Silver After Shave Lotion 50 ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt 21,90 €
Përshkrimi i produktit
Tabac Man Silver nga Maurer & Wirtz është një aromë djegëse druri për meshkuj. Hunda e kësaj arome është Vincent Schaller. Notat kryesore janë xhenxhefil, kardamom, piper dhe grejpfrut; notat e mesme janë Ambroxan, rrëshirë Elemi, Cedar dhe Galbanum; notat bazë janë Patchouli, Druri i Sandalit, Musk dhe Vetiver.