Symbiose Conditioner 200 ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Symbiose Conditioner 200 ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Një formulë hidratuese për të qetësuar shqetësimet dhe për të ruajtur barierën e lëkurës së kokës. Kujdes intensiv, por i lehtë për skalpin dhe gjatësinë e flokëve. Plotëson fibrat me lhidratim thelbësore për flokë më të shëndetshëm. Eksfolon menjëherë dhe heq zbokthin dhe thekonet e dukshme në lëkurën e kokës pa hequr fibrat. Tekstura: Cilësi e bardhë balsamuese. Me Acid Salicilik & Bifidus.