Nutritive Lait Vital Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 36,00 €
Çmimi i shitjes 36,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Nutritive Lait Vital Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 36,00 €
Çmimi i shitjes 36,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Lait Vital është një kondicioner ushqyes i konceptuar posaçërisht për flokë normalë deri pak të thatë. Ajo ushqen dhe zbut fibrën, duke e mbajtur atë të lehtë. Flokët mbrohen nga oksidimi dhe ushqehen butësisht për flokë të ekuilibruar dhe të shëndetshëm.