Moisture Me Rich Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Moisture Me Rich Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Konditioneri me glicerinë Moisture Me Rich , ndihmon në rikthimin e lagështisë. Flokët janë të butë, të rimbushur dhe rrezatues.

Aplikimi: 

Pas shamponit MOISTURE ME RICH, aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni. Shpëlajeni. shoqërojeni me tretmanin MoistureCure. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.