Mega Sleek Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Mega Sleek Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Kondicioner Mega Sleek me gjalpë shea zbutës ndihmon në kontrollin e flokëve rebelë, të padisiplinuar dhe menaxhon kërcitjen kundër lagështirës për butësi.
Flokët janë të lëmuar, me shkëlqim dhe të shkrirë.

Aplikimi:

Pas larjes me shampo Mega Sleek, aplikojeni në flokë të lagur. Shpëlajeni. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë