ME MADEMOISELLE DIVA CONDITIONER

Çmimi i rregullt 7,50 €
Çmimi i shitjes 7,50 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Kurseh 37%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

ME MADEMOISELLE DIVA CONDITIONER

Çmimi i rregullt 7,50 €
Çmimi i shitjes 7,50 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Përshkrimi i produktit
Kondicioneri me vaj kërpi, pantenol dhe keratinë ushqen dhe balancon flokët kaçurrelë. Kondicioneri Diva ofron lagështi të thellë dhe u jep kaçurrelave sasinë e duhur të fryrjes në mënyrë që të shkëlqeni. Nuk kërkohet shpëlarje.

Kondicioneri diva ofron kujdesin më të mirë për flokët me teksturë. Kondicioneri rrit në mënyrë dramatike nivelin e hidratimit të flokëve, si dhe elasticitetin dhe fryrjen e tyre.