LPP Silver Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

LPP Silver Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shfaqni bukurinë e flokëve gri me këtë kondicioner qartësues të ngjyrave. Sistemi Gloss Protect, i pasuruar me aminoacide dhe agjentë kundër zverdhjes , kundërvepron me tonet e padëshiruara tunxh dhe mbështet një strukturë ushqyese dhe të shëndetshme të flokëve.

Flokët gri të argjendtë nuk janë dukur kurrë më mirë!