Kérastase Chroma Absolu Discovery Set

Çmimi i rregullt 59,00 €
Çmimi i shitjes 59,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kérastase Chroma Absolu Discovery Set

Çmimi i rregullt 59,00 €
Çmimi i shitjes 59,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Një set zbulimi që përfshin tri produkte të madhësisë së udhëtimit nga gama e Chroma Absolu.

Përmbajtja:

Shampo Riche Chroma Respect 80ml
Një shampo delikate pastrimi i krijuar posaçërisht për flokë të trajtuar me ngjyrë të mesme dhe të trashë.

Kondicioner Cica Chroma 75ml
Një kondicioner ushqyes i krijuar për të hidratuar gjatësitë të flokëve të ngjyrosur.

Chroma Thermique 45ml
Një serum i lehtë që zbut sipërfaqen e fibrës dhe mbron nga nxehtësia deri në 230°C, lagështia dhe kërcitja.