Kerastase Blond Absolu Discovery Fondant Holiday Set 2023

Çmimi i rregullt 91,00 €
Çmimi i shitjes 91,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kerastase Blond Absolu Discovery Fondant Holiday Set 2023

Çmimi i rregullt 91,00 €
Çmimi i shitjes 91,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Rutina Blond Absolu në një set dhuratash praktike që përbëhet nga një banjë hidratuese e flokëve, fondant restaurues dhe kujdes i qëndrueshëm.
Blond Absolu është kujdes individual i flokëve për çdo flokë bjond, çdo stil dhe çdo nuancë bjonde. Kjo është bjonde rrezatuese pa kompromis: Fibra e flokëve është ndërtuar intensivisht, për një ndjenjë flokësh të butë dhe të zhdërvjellët që zgjat dhe bjonde rrezatuese me një shkëlqim unik të ngjyrës.

Përmbajtja

Shampo Ultra-Violet 250 ml
Kondicioner Cicaflash 250 ml
Cicaplasme 150 ml