Keep Me Vivid Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Keep Me Vivid Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

A keni ëndërr për një kondicioner që përhapet lehtësisht, por që nuk lë një shtresë të rëndë? Nëse po, Keep Me Vivid Conditioner është miku juaj i ri më i mirë.

 

Përfitimet kryesore:
  • Ushqen thellësisht çdo fije floku pa peshë
  • Kondicioner me xham
  • Ndihmon për të mbajtur ngjyrën e flokëve të mbyllur
  • Përhapet lehtësisht, por nuk lyhet
  • Aciditeti i formulës e bën çdo fije të shkëlqejë më shumë duke zbutur shtresën e jashtme të kutikulës

Aroma e produktit përfshin nota të vaniljes, kokosit dhe karamele pambuku.

Duke përdorur këtë sistem, ngjyra e flokëve tuaj mund të zgjasë deri në 21 larje dhe të përfitojë nga shkëlqimi i shtuar.

Aplikimi:

Pas shamponit Keep Me Vivid, aplikojeni në flokë të lagur. masazhojeni dhe shpëlajeni. Mund të përdoret çdo ditë për të pastruar dhe ushqyer butësisht flokët.