Hydra Source Revitalizing Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt 19,00 €
Kurseh 10%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Hydra Source Revitalizing Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt 19,00 €
Përshkrimi i produktit

Një kondicioner hidratues për flokë të thatë. Formuluar me lëng gjethesh aloe për të optimizuar ekuilibrin e lagështisë. Kushton dhe zgjidh flokët ndërsa mbyll kutikulën për të mbajtur lagështinë. Parandalon thyerjen, kërcitjen dhe fluturimin. Flokët duken më të butë, më të lëmuar, më të shkëlqyeshëm, të menaxhueshëm dhe më të shëndetshëm. Pa paraben, i sigurt për flokët e trajtuar me ngjyrë.

Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun