High Amplify Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

High Amplify Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Zgjidh sfidat e flokëve të hollë e të çaluar. Kondicioner përforcues me Full Boost Technology™/MC. Kondicioneri ushqen ndjesinë e flokëve, pastron flokët ndërsa shton volum të lehtë me një jetëgjatësi

efekti* Ndihmon në ndërtimin e trupit dhe shkëlqimin ndërsa largon ngatërresat dhe statiket. Rezultatet perfekte të sallonit: flokët duken të plotë, të fortifikuar dhe me volum të qëndrueshëm.

Test instrumental *Kur përdorni sistemin e shampos, kondicionerit dhe stilerit.

Përmban
  • Proteina për të mbështetur flokët e çalë ose të hollë
  • Pantenol

Aplikimi:

Pas shamponit High Amplify, aplikojeni në flokë të lagur. masazhojeni dhe shpëlajeni. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë