Genesis Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes 10x6ml

Çmimi i rregullt 64,50 €
Çmimi i shitjes 64,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes 10x6ml

Çmimi i rregullt 64,50 €
Çmimi i shitjes 64,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Trajtim forcues kundër rënies së flokëve për flokët e dobësuar, të prirur për rënie. Duke përmbajtur përzierjen tonë unike të përbërësve me saktësi, shkrepja vepron për të reduktuar intensivisht rënien e flokëve dhe për të maksimizuar flokët e bukur. Gjatë majave të rënies së flokëve, formula si pelte ri-ankoron gjëndrën e flokëve në lëkurën e kokës duke siguruar një mjedis optimal për rritjen e ardhshme. Formula zbut dhe ul kruajtjen duke përforcuar pengesën natyrore mbrojtëse të kokës.