Frizz Dismiss Instant Deflate Oil Serum 125ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Frizz Dismiss Instant Deflate Oil Serum 125ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Redken Frizz Dismiss Instant Deflate është një serum vaji për flokë kundër kërcitjes, i cili ndihmon në kontrollin e flokëve të tepërt të fryrë dhe të dredhur të shkaktuar nga lagështia. Formula përmban Redken Smoothing Complex dhe vaj babassu me burim të qëndrueshëm për menaxhim më të madh, butësi dhe shkëlqim.

  • Vaj në Serum Anti Frizz për të gjitha llojet e flokëve
  • Mbron flokët nga ënjtja dhe ofron butësi të menjëhershme
  • Pa klorur natriumi
  • Më e mira për fërkim të moderuar

Në flokë të lagur: Aplikojeni në flokë të pastër, të lagur dhe të tharë me peshqir pas përdorimit të shamponit dhe kondicionerit Frizz Dismiss për flokë të lëmuar.
Në flokë të thatë: Aplikojeni në flokë të thatë për t'u lëmuar menjëherë sipas nevojës.