Food For Soft Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Food For Soft Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

I mbushur me vaj avokadoje dhe acid hialuronik, rimbush hidratimin në flokët e thatë dhe të brishtë, duke siguruar 7 herë më shumë lagështi deri në 72 orë kur përdoret si një sistem i ushqimit i shamponit të butë, kondicionerit, maskës dhe vajit kundrejt shampos pa kondicioner.


-I lë flokët të hidratuar dhe të lëmuar me një fund të butë dhe shkëlqim shtesë

-Arrini flokë pa kërcim, më pak poroz

-I sigurt për flokët e ngjyrosur

Pas shampos, aplikojeni nga gjatësia e mesme deri te majat dhe lëreni të veprojë për një minutë. Shpërlajeni. Në rast kontakti me sytë, shpërlajini ato menjëherë. Shoqëroje me vaj.