FarmaVita BackBar Restore Conditioner No.7 1000ml

Çmimi i rregullt 7,80 €
Çmimi i shitjes 7,80 € Çmimi i rregullt 14,00 €
Kurseh 44%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

FarmaVita BackBar Restore Conditioner No.7 1000ml

Çmimi i rregullt 7,80 €
Çmimi i shitjes 7,80 € Çmimi i rregullt 14,00 €
Përshkrimi i produktit
Përmban Betacarotene (Provitamin A), një karotenoid me veti anti-radikale të lira, riparuese, mbrojtëse dhe kundër plakjes • Një kondicioner shumë efektiv që është i përsosur për përdorim të përditshëm. Ndihmon për të rivendosur dhe mbrojtur boshtin e flokëve, duke i mbajtur flokët me shkëlqim, të menaxhueshëm dhe të butë.