Discipline Fondant Fluidéaliste 200ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Discipline Fondant Fluidéaliste 200ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Fondant Fluidéaliste është një balsam për flokë të hollë dhe normalë të padisiplinuar. Struktura e saj e lehtë kremoze mbulon butësisht fibrën e flokëve për t'i zbutur, lëmuar dhe zbutur atë. Përbërësit aktivë unikë ofrojnë kontroll kundër kërcitjes dhe menaxhim për flokët që janë të butë, me shkëlqim dhe më të lëngshëm.