Densifique Conditioner Densité 200ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Densifique Conditioner Densité 200ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Fondant Densité është krijuar për të trajtuar flokët e imët dhe të holluar nga brenda. Kjo formulë unike hidraton dhe i jep flokëve elasticitet dhe shëndoshë, ndërkohë që forcon strukturën e tyre në thelb, duke i lejuar ata të rifitojnë strukturën. Flokët janë të rimbushur, më rezistent dhe më të plotë.