Curl Manifesto Gelée Curl Contour 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Gelée Curl Contour 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Xhel-krem përcaktues për përmirësimin e kaçurrelave i mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide për flokë kaçurrelë, shumë kaçurrelë dhe me dredha. Kombinon vetitë hidratuese të një kremi dhe mbajtjen e një xheli për kontrollin e kërcitjes 24 orë. Përdorni rutinën e "Curl Manifesto" për të stiluar dhe përforcuar formën natyrale të kaçurrelave me butësi, definicion dhe pa kërcitje. Kaçurrelat mbeten të ushqyera, të gjalla dhe me shkëlqim intensiv.