Curl Manifesto Conditioner Hydratation Essentielle 200ml

Çmimi i rregullt 40,00 €
Çmimi i shitjes 40,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Conditioner Hydratation Essentielle 200ml

Çmimi i rregullt 40,00 €
Çmimi i shitjes 40,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kondicioner i lehtë rimbushës i lagështisë i mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide për flokë kaçurrelë dhe shumë kaçurrela. Mbush kaçurrelat me lagështi të lehtë pa peshë dhe zgjidh butësisht edhe nyjet më kokëforta. Rrit trupin dhe plotësinë e kaçurrelave duke rritur kërcimin dhe elasticitetin e kaçurrelave. Përdorni rutinën e plotë të Manifestit të kaçurrelave për kaçurrela natyrale më të plota, të përcaktuara në mënyrë perfekte dhe më të forta duke reduktuar kërcellin.