Chronologiste Discovery Set Travel Size

Çmimi i rregullt 59,00 €
Çmimi i shitjes 59,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chronologiste Discovery Set Travel Size

Çmimi i rregullt 59,00 €
Çmimi i shitjes 59,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto elemente thelbësore për rigjallërimin e flokëve, të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë të shurdhër dhe të brishtë rigjallëron kokën dhe flokët për të ushqyer, zbutur, shtuar shkëlqim dhe për të mbrojtur kundër dëmtimit të nxehtësisë deri në 450°F.

Seti i dhuratave për festa përfshin:

Shampo Bain Régénérant (80 ml)
Maska e flokëve Masque Intense Régénérant (75 ml)
Vaji Huile de Parfum (50 ml)