Chronologiste Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 121,00 €
Çmimi i shitjes 121,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chronologiste Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 121,00 €
Çmimi i shitjes 121,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto elemente thelbësore për rigjallërimin e flokëve, të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë të shurdhër dhe të brishtë rigjallëron kokën dhe flokët për të ushqyer, zbutur, shtuar shkëlqim dhe për të mbrojtur kundër dëmtimit të nxehtësisë deri në 450°F.

Seti i dhuratave për festa përfshin:


Shampo Régénérant, 250 ml

Rigjallëron shenjat e plakjes së flokëve dhe kokës. Heq butësisht papastërtitë nga skalpi dhe fibrat e flokëve.

- Zbulon flokë më të fortë*
- Ushqen dhe hidraton flokët
- Çmuar nga Glamour 'Shampo më e mirë për flokë të dëmtuar' në 2021

Intense Régénérant Maskë për flokë, 200ml

Rigjallëron shenjat e plakjes së flokëve dhe kokës.

- Transformohet menjëherë me lagështi të qëndrueshme*, butësi dhe shkëlqim
- Jep një shkëlqim të bukur.

Thermique Régénérant Blow Dry Primer, 150 ml

Rafinimi dhe zbutja leave-in.

- Struktura e flokëve është e rafinuar
- Kutikulat janë të lëmuara
- Mbron nga nxehtësia deri në 450°F
- 24 orë kontroll i kërcitjes në lagështi 80%.