Chroma Absolu Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 79,00 €
Çmimi i shitjes 79,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chroma Absolu Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 79,00 €
Çmimi i shitjes 79,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto elemente thelbësore për mbrojtjen e ngjyrës së flokëve, të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë të ngjyrosur ushqen flokët për të ruajtur gjallërinë e ngjyrës dhe mbyll sipërfaqen e flokëve për një shkëlqim të lartë.

Shampo Chroma Respect, 250ml
Ky shampo pa sulfate pastron butësisht, hidraton flokët, mbron ngjyrën dhe parandalon zbehjen e ngjyrës. Formula e lehtë është ideale për llojet e flokëve të imta dhe mesatare pasi nuk i rëndon flokët dhe siguron një shkëlqim të lartë.

- Hidratim intensiv për një fibër më të butë të flokëve
- Redukton pamjen e zbehjes së ngjyrave
- 74% më shumë shkëlqim

Kondicioner Cica Chroma, 200ml
Ky kondicioner ushqyes hidraton, forcon fibrën e flokëve, mbron ngjyrën dhe parandalon zbehjen e ngjyrës. Formula e fuqishme por e lehtë është ideale për llojet e flokëve të imta deri në mesatare dhe i lë flokët më të lëmuar pa u ndjerë të rënduar.

- Ruan ngjyrën e gjallë të flokëve
- 86% flokë më të fortë
- Flokët janë 86% më të lëmuar

Serum Chroma Thermique Hair Serum, 150ml
Ky trajtim që zvogëlon kërcitjen e flokëve hidraton dhe mbron fibrën e flokëve nga agresorët e jashtëm. Formula e pasur me antioksidantë zbut, zbut dhe siguron mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 450 gradë.

- Flokët janë 96% më të lëmuar* dhe menjëherë më të butë
- Mbrojtje intensive nga lagështia
- Vetitë e pasura antioksidante mbrojnë flokët nga stresi oksidativ
- Mbrojtje termike deri në 450°F