Chroma Absolu Conditioner Cica Chroma 200 ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chroma Absolu Conditioner Cica Chroma 200 ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Fondant Cica Chroma është një balsam i fuqishëm forcimi kundër porozitetit për të gjitha llojet e flokëve të trajtuar me ngjyra të ndjeshme ose të dëmtuara, i përshtatur kryesisht për fibra të holla deri të mesme. Ky krem i lehtë trëndafili sublimon dhe hidraton flokët për një prekje të butë dhe një ngjyrë më të shndritshme dhe më të shndritshme që zgjat më gjatë.