CADIVEU DETOX CONDITIONER 250 ML

Çmimi i rregullt 17,50 €
Çmimi i shitjes 17,50 € Çmimi i rregullt 25,00 €
Kurseh 30%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

CADIVEU DETOX CONDITIONER 250 ML

Çmimi i rregullt 17,50 €
Çmimi i shitjes 17,50 € Çmimi i rregullt 25,00 €
Përshkrimi i produktit
Cadiveu Detox Conditioner 250ml siguron ushqim dhe butësi të theksuar për flokët. Pa efekt akumulues (pa silikone), i jep flokut levizje dhe shkelqim maksimal, te forte dhe rezistent ndaj thyerjes. Detoksifikimi i skalpit. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.