Brass Off Brass Off Custom Neutralization Mask 200ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt 30,00 €
Kurseh 20%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Brass Off Brass Off Custom Neutralization Mask 200ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt 30,00 €
Përshkrimi i produktit

Maska e flokëve Brass Off për neutralizimin është një formulë depozituese e ngjyrave që neutralizon tonet tunxh. Tonet blu-vjollce me shumë pigmente që neutralizojnë dhe eliminojnë tonet tunxh/portokalli për të mbajtur flokët të çelur. Gjithashtu ndihmon në riparimin dhe mbrojtjen e flokëve të brishtë.

Ngjyra e mbrojtur. Kujdesi Profesional. Merrni deri në 10 herë më pak thyerje me sistemin tonë më neutralizues deri më tani*

Përfitimet kryesore:
  • Pigmente blu-vjollce me shumë pigmentim për të reduktuar në mënyrë efektive tonet tunxh/portokalli
  • Formula ultra e pasur lejon aplikimin e synuar
  • Ndihmon në riparimin dhe mbrojtjen e flokëve të brishtë
  • Përbërësit që rrisin shkëlqimin ndihmojnë flokët të reflektojnë dritën për t'i dhënë flokëve shkëlqim
  • I përshtatshëm për flokë natyralë dhe të trajtuar me ngjyra

*Kur përdorni sistemin Brass Off të shamponit, maskës dhe kremit të izoluar kundrejt shampos jo-kondicionuese.

Aplikimi:

  1. Pasi të keni përdorur shampon Total Results Brass Off, duke veshur doreza të përshtatshme, aplikojeni në flokë të lagur dhe krehni për shpërndarje të barabartë.
  2. Shmangni zonën e kokës dhe lëreni për 5-10 minuta në varësi të neutralizimit të dëshiruar. 5 minuta për neutralizimin delikate, 10 minuta për neutralizimin maksimal.
  3. Shpëlajeni.

*Nuk rekomandohet përdorimi i maskës çdo ditë për shkak të formulës së saj shumë të pigmentuar.