Brass Off Blue Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Brass Off Blue Conditioner 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Kondicioner neutralizues për flokë brune të çelur. Formulë që nuk depoziton ngjyrë që ruan tonet e ftohta dhe hidraton flokët. Ngjyrë e mbrojtur. Kujdesi Profesional. Merrni deri në 6 herë,  më pak thyerje me sistemin tonë më neutralizues deri më tani*.

*Kur përdorni sistemin Brass Off të shampos, kondicionerit dhe kremit të lëmuar.

Aplikimi:

Pas shamponit Brass Off, aplikojeni në flokë të lagur. masazhojeni dhe shpëlajeni.