Blondifier Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blondifier Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Trajtoni flokët biondë me kondicionerin e sistemit të rishfaqjes dhe ndriçimit Blondifier. Me një formulë profesionale të pasuruar me ekstrakt të manaferrës Açai që përmban polifenole. Ky kondicioner i lehtë ndihmon në rritjen e shkëlqimit shumëdimensional të flokëve bjondë. Flokët janë të shkëlqyeshëm, të butë dhe të lehtë për t'u shkëputur nga gjatësia në majat.